Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përplas një person

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se një person është përplasur nga një automjet. I plagosuri është transportuar në spitalin e Durrësit për trajtim mjekësor. Sakaq policia po heton për zbardhur shkaqet e ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts