Aksident në autostradën Vlorë-Fier, 33-vjeçari humb drejtimin e mjetit dhe del nga rruga

Një 33-vjeçar ka mbetur i plagosur sot, pasi duke drejtuar mjetin e tij në autostradën Vlorë-Fier, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:50, ndërsa i plagosuri është transportuar në spital.

Sakaq, në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts