Aksident në Berat, makina përplas një të moshuar, 85-vjeçari transportohet me urgjencë në spital

aksident ne berat makina perplas nje te moshuar 85 vjecari transportohet me urgjence ne spital

Një aksident ka ndodhur sot në fshatin Lapardha të Beratit, ku një mjet ka përplasur një të moshuar.

Gazetarja Eneida Petova raporton për BalkanWeb se i plagosur ka mbetur 85-vjeçari, Ramadan Boni, i cili është transportuar me urgjencë në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Ndërkohë drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale A.A., është shoqëruar në polici.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë, që po kryejnë edhe këqyrjen e vendit të aksidentit, për të konfirmuar shkaqet dhe dinamikën e tij.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts