Aksident në Bulqizë, makina del nga rruga dhe përmbyset, shpëtojnë mrekullisht dy persona

Një aksident është shënuar mesditën e sotme në Fushë Bulqizë, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Gazetari Enver Doçi bën me dije për BalkanWeb se për  fat të mirë shoferi dhe pasagjeri që ndodheshin në mjet, kanë shpëtuar me lëndime të lehta.

Sakaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjet e shkaqeve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts