Aksident në Bulqizë, makina del nga rruga dhe plagos tre këmbësorë, shoferi largohet nga vendngjarja

aksident ne bulqize makina del nga rruga dhe plagos tre kembesore shoferi largohet nga vendngjarja
aksident ne bulqize makina del nga rruga dhe plagos tre kembesore shoferi largohet nga vendngjarja

Një aksident me pasojë plagosjen e tre personave është regjistruar pak minuta më parë në Bulqizë.

Gazetari Enver Doçi konfirmon pë BalkabWeb se drejtuesi i mjetit ka dalë nga rruga dhe për pasojë janë plagosur tre këmbësorë dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Të lënduarit janë transportuar në spitalin e Bulqizës ku kanë marrë ndihmën e parë. Hydajet Gjoka dhe Sude Gjoka janë nisur me helikopter drejt Tiranës.

[embedded content]

Sakaq polica dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje, ku po punojnë për zbardhjn e shkaqeve të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts