Aksident në dalje të Lezhës/ Makina përplaset me motorin, një i plagosur

aksident ne dalje te lezhes makina perplaset me motorin nje i plagosur
aksident ne dalje te lezhes makina perplaset me motorin nje i plagosur

Një aksident është regjistruar në dalje të Lezhës paraditen e kësaj të marte.

Sipas informacioneve një mjet është përplasur me një motor dhe për pasojë drejtuesi i motorit ka mbetur i lënduar.

Ndërkohë që i lënduar është dërguar në spital dhe raportohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Teksa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, po heton në lidhje me shkakun e aksidentit.

Gazetari Elidon Ndreka, raporton paraprakisht se shkak dyshohet se ka qenë ndërpreja e rrugës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts