Aksident në Durrës, makina përplas kalimtaren, dërgohet me urgjencë në spital

aksident ne durres makina perplas kalimtaren dergohet me urgjence ne spital
aksident ne durres makina perplas kalimtaren dergohet me urgjence ne spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës, ku një automjet ka përplasur një kalimtare.

Sipas informacioneve të para, gruaja ka qenë duke kaluar nga një krah i rrugës në tjetrin kur është përplasur nga automjeti.

Ajo ka mbetur e plagosur dhe është dërguar në spital me urgjencë. Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts