Aksident në Elbasan-Librazhd, makina përplas këmbësorin, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një aksident është raportuar në aksin Elbasan-Librazhd. Mësohet se makina ka përplasur një këmbësor.

I plagosuri është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Siç shihet edhe nga pamjet policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Autoritetet po hetojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts