Aksident në Elbasan, makina përplas 56-vjeçarin, transportohet në spital

aksident ne elbasan makina perplas 56 vjecarin transportohet ne spital
aksident ne elbasan makina perplas 56 vjecarin transportohet ne spital

Një aksident është raportuar në aksin rrugor Peqin-Elbasan në vendin e quajtur “Ura e Zezë”.

Automjeti që drejtohej nga 27-vjeçari G.Ç ka përplasur biçikletën me të cilën lëvizte 56-vjeçari P.Ç.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar 56-vjeçari.

NJOFTIMI:

Elbasan/ Informacion paraprak

Rreth 06:45, në aksin rrugor Peqin-Elbasan, në vendin e quajtur ”Ura e zezë”, automjeti që drejtohej nga shtetasi G. Ç., 27 vjeç, ka aksidentuar biçikletën me të cilën lëvizte shtetasi P. Ç., 56 vjeç.Si pasojë e aksidentit është dëmtuar 56-vjeçari, i cili ndodhet në kujdesin e mjekëve. Me drejtuesin e automjetit po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts