Aksident në Fier, autoboti me gaz përplasjet me një mjet tjetër, plagoset shoferi

aksident ne fier autoboti me gaz perplasjet me nje mjet tjeter plagoset shoferi
aksident ne fier autoboti me gaz perplasjet me nje mjet tjeter plagoset shoferi

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit” një autobot gazi është përplasur me një automjet tip “Toyota”.

Nga përplasja e fortë automjeti është dëmtuar pothuajse totalisht ndërkohë që drejtuesi i mjetit është transportuar drejt spitalit rajonal të Fierit ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhet policia dhe grupi hetimor ndërkohë që trafiku në këtë aks rrugor është bllokuar prej më shume se 30 minuta.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts