Aksident në Fier/ Makina përplas burrin që udhëtonte me biçikletë, i lënduari përfundon në spital

aksident ne fier makina perplas burrin qe udhetonte me biciklete i lenduari perfundon ne spital
aksident ne fier makina perplas burrin qe udhetonte me biciklete i lenduari perfundon ne spital

FIER – Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të qëndrës së qytetit të Fierit.

Gazetarja Marsela Topi raporton për Balkanweb se një automjet ka goditur një person, i cili po udhëtonte me biçikletë dhe si pasojë e përplasjes ka pësuar lëndime të lehta.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ambulanca, e cila ka transportuar të plagosurin drejt spitalit.

Policia gjithashtu ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet priceduriale.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts