Aksident në Kavajë, përplasen dy automjete, plagoset rëndë një prej shoferëve

Një aksident është shënuar pak momente më patë në lagjen numër 2 në Kavajë, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetër, e për pasojë ka mbetur i plagosur një prej shoferëve.

Një mjet tip ‘Benz’ me targa AB 598 BI me drejtues K.M., është goditur nga drejtuesi i mjetit po tip ‘Benz’ me targa AA 582 PL me drejtues F.S. Mësohet se ky i fundit ka pësuar dëmtime në kokë dhe është nisur drejt spitalit të Kavajës e më pas drejt atij të Durrësit për kujdes mjekësor.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts