Aksident në Lezhë, dy automjete përplasen me murin, tre të plagosur

aksident ne lezhe dy automjete perplasen me murin tre te plagosur

Një aksident rrugor është shënuar pak momente më parë në fshatin Tale në Lezhë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Ende nuk dihet shkaqet e aksidentit, por sipas banoreve ky aks rrugor është problematik. Marrë shkas nga ngjarjet e fundit në zonë, banorët kanë bërë kërkesë pranë komunës përkatëse, por deri tani nuk është marrë asnjë masë. Nga pamjet e siguruara nga BalkanWeb shihen dy automjete të cilat janë përplasur me një mur.

Rrethanat e aksidentit ende nuk janë bërë të ditura, sakaq po punohet për zbardhjen e rastit.

A1354a67 266c 4400 B23b 0bc5e546d053
A1354a67 266c 4400 B23b 0bc5e546d053

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts