Aksident në Librazhd, përmbyset kamioni, plagoset rëndë shoferi

aksident ne librazhd permbyset kamioni plagoset rende shoferi
aksident ne librazhd permbyset kamioni plagoset rende shoferi

LIBRAZHD

Një 68-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një aksidenti në fshatin Mirakë të Librazhdit.

Mesditën e sotme, në guroren e fshatit Mirakë, kamioni me drejtues shtetasin B. Gj., 68 vjeç, banues në Librazhd, është përmbysur aksidentalisht gjatë kohës që po shkarkoheshin gurë prej tij. (foto ilustruese)

Për pasojë është dëmtuar 68-vjeçari, i cili po merr asistencë mjekësore, në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts