Aksident në Maltë, plagoset rëndë 22-vjeçari shqiptar, mediat: Po lufton për jetën në spital

aksident ne malte plagoset rende 22 vjecari shqiptar mediat po lufton per jeten ne spital
aksident ne malte plagoset rende 22 vjecari shqiptar mediat po lufton per jeten ne spital

Një i ri shqiptar banues në Tarxien, Maltë po lufton për jetën pasi u përplas nga një “Toyota Yaris” që drejtohej nga një 24-vjeçar banues Żejtun.

22-vjeçari u dërgua me urgjencë në Mater Dei rreth orës 06:30 të mëngjesit të sotëm, ku plagët e tij u vërtetuan si të rënda.

Ngjarja ka ndodhur në Triq San Anard në Tarxien. Hetimet e policisë janë aktualisht në vazhdim.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts