Aksident në Qafë Thanë, autobusi përplaset me makinën, detajet e para

Një aksident është raportuar ditën e sotme në Qafë Thanë.

Mësohet se autobusi është përplasur me një makinë. Si pasojë e përplasjes automjeti është përfshirë nga flakët.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts