Aksident në Qafë Thanë, makina përplas motorin, raportohet për një të lënduar

aksident ne qafe thane makina perplas motorin raportohet per nje te lenduar
aksident ne qafe thane makina perplas motorin raportohet per nje te lenduar

Një tjetër aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Qafë Thanë.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për ‘BalkanWeb’ se një mjet është përplasur me një motor dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motomjetit.

Lajmi në përditësim…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts