Aksident në Qafën e Llogarasë, bllokohet rruga! Krijohen rradhë të gjata makinash

aksidenti
Foto ilustruese

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në Qafën e Llogarasë.

Sipas News24, janë krijuar rradhë të gjata makinash pasi është bllokuar rruga në këtë aks.

Nga informacionet paraprake nuk dihet se sa automjete janë përfshirë në aksident apo nëse ka persona të lënduar.

Pritet dhe një reagim nga ana e policisë për të dhënë më shumë detaje lidhur me këtë aksident.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *