Aksident në rrugën Shkodër-Han i Hotit, autobusi përplaset me motorin, dy të plagosur rëndë (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Shkodër-Han i Hotit.

Bëhet me dije se një autobus është përplasur me një motor. Për pasoja raportohet se dy persona janë në gjendje të rëndë.

Gjithashtu theksohet se autobusi po kthehej nga Mali i Zi me dhjetëra qytetarë nga Lezha, pasi kishin përfunduar një udhëtim turistik

Sakaq policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts