Aksident në Sarandë/ “Benz-i” përplaset me motorin, plagoset 33-vjeçari (EMRI)

aksident ne sarande benz i perplaset me motorin plagoset 33 vjecari emri
aksident ne sarande benz i perplaset me motorin plagoset 33 vjecari emri

Një aksident është raportuar ditën e sotme në Sarandë në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Mish Peshkut”. Mësohet se një automjet tip “Mercedez-Benz” është përplasur me një motor.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, 33-vjeçari Gerti Naçi. I riu është dërguar menjëherë në spital dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts