Aksident në Shkodër, makina përplas motorin, plagoset një i mitur

aksident ne shkoder makina perplas motorin plagoset nje i mitur
aksident ne shkoder makina perplas motorin plagoset nje i mitur

Një i mitur është lënduar gjatë një aksidenti rrugor të ndodhur në Shkodër.

Sipas policisë mësohet se në lidhje me këtë ngjarje ja nisur procedimi penal ndaj një 29-vjeçari i cili duke drejtuar automjetin është përplasur me motomjetin që drejtohej nga një shtetas i mitur, i cili pasi mori ndihmën mjekësore në Spitalin Rajonal Shkodër.

Ndër të tjera mësohet se më pas i mituri është dërguar në Spitalin e Traumës Tiranë, për mjekim më të specializuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts