Aksident në Tepelenë, përplasen dy automjete, përfundon në spital një prej shoferëve

aksident ne tepelene perplasen dy automjete perfundon ne spital nje prej shofereve
aksident ne tepelene perplasen dy automjete perfundon ne spital nje prej shofereve

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tepelenë, ku dy automjete janë përplasur në aksin “Tepelenë-Krahës”.

Si pasojë e[përplasjes është dëmtuar njëri nga shoferët, i cili po merr ndihmën mjekësore.

Tepelenë/Informacione paraprake

-Rreth orës 06:00, në aksin rrugor “Tepelenë-Krahës”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin T. H., 39 vjeç, banues në Mallakastër dhe automjeti me drejtues shtetasin R. S., 20 vjeç, banues në Sarandë. Nga aksidenti është dëmtuar lehtë shtetasi R. S., i cili po merr ndihmën mjekësore në spital.

Grupe të posaçme hetimore po punojnë për të dokumentuar me prova ligjore rrethanat e aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts