Aksident në Tiranë, makina përplaset me motorin, dy të plagosur

Aksident në Tiranë. Një automjet me drejtues shtetasin F. H., është përplasur me motomjetin që drejtohej nga shtetasi K. J.

Si pasojë janë dëmtuar 26-vjeçari K. J., dhe vëllai i tij, 18-vjeçari R. J., të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Sakaq grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 03.07.2023, në afërsi të Teg-ut, automjeti me drejtues shtetasin F. H., është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin K. J. Si pasojë janë dëmtuar shtetasi K. J., 26 vjeç dhe vëllai i tij, shtetasi R. J., 18 vjeç, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts