Aksident pranë aksit Korçë-Pogradec, dy automjetet përplasen me njëra-tjetrën

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme vetëm para pak minutash në afërti të fshatit Çiflig pranë rrugës që lidh Pogradecin me Korçën.

Dy automjetet që udhëtonin nga njëri qytet në tjetrin janë përplasur së bashku, ndërsa raportohet se ka vetëm dëme materiale.

Mësohet se drejtuesit e dy makinave kanë marrë dëmtime të lehta dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar mbi shkaqet e aksidentit dhe për të zbardhur dinamikën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts