Aksident te Diga e Liqenit, mjeti futet në zonën e këmbësorëve, përplaset me bordurat (Foto)

aksident te diga e liqenit mjeti futet ne zonen e kembesoreve perplaset me bordurat foto
aksident te diga e liqenit mjeti futet ne zonen e kembesoreve perplaset me bordurat foto

TIRANË

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm te Diga e Liqenit Artificial.

Aksidenti mësohet se ndodhi rreth orës 05:00 të mëngjesit, kur një mjet tip BMW X6 është futur tek diga e liqenit artificial dhe është përplasur më pas me murin rrethues.

Makinë e tipit “X6” po udhëtonte në “Rrugën e Kosovarëve”, ka dalë nga rruga duke fluturuar nga barrierat dhe ka përfunduar në digën e Liqenit të Tiranës.

Mjeti është përplasur në zonën e autorizuar vetëm për këmbësorë. Policia ka nisur hetimet dhe ka shoqëruar drejtuesin.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts