Aksident te Oxhaku në Tiranë, makina përmbyset në mes të rrugës

aksident te oxhaku ne tirane makina permbyset ne mes te rruges
aksident te oxhaku ne tirane makina permbyset ne mes te rruges

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Tiranë, në zonën e njohur si Oxhaku.

Në pamje shikohet se një makinë tip Benz është përmbysur në mes të rrugës.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit. Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts