Aksidenti i frikshëm te “Rruga e Elbasanit”, vihet në pranga shoferi i “Benz”-it, dyshohet se ishte nën efektin e drogës

aksidenti i frikshem te rruga e elbasanit vihet ne pranga shoferi i benz it dyshohet se ishte nen efektin e droges
aksidenti i frikshem te rruga e elbasanit vihet ne pranga shoferi i benz it dyshohet se ishte nen efektin e droges

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku një automjet tip “Benz”, në afërsi të kryqëzimit të “Rrugës së Elbasanit” në Tiranë, ka humbur kontrollin dhe ka dalë në korsinë e kundërt.

Mësohet se policia ka vënë në pranga shoferin, i cili dyshohet se ka qenë nën efektin e drogës.

Siç shihet edhe në këto pamje, shoferi ka humbur kontrollin dhe ka dalë në korsinë tjetër, duke përplasur një automjet, e po ashtu është përplasur edhe me një pemë.

Si pasojë e aksidentit, për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar, por dëme të shumta materiale.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts