Aksidenti i rëndë në Korçë, makina përplas një person me biçikletë

Aksident në qendër të qytetit të Korçës. Sipas informacioneve aksidenti ka ndodhur përballë katedrales së qytetit ndërsa raportohet se është përplasur një person me biçikletë.

Ambulanca bëri të mundur transportin e qytetarit ndërsa ende nuk dihet gjendja e tij. Aktualisht policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Sipas policisë një mjet e ka aksidentuar qytetarin por s’ka asnjë te dhënë mbi të.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts