Aksidenti në Kroaci, avokati i shoferit: Nuk më tha që e kishte zënë gjumi

KROACI

Avokati i shoferit të autobusit në Kroaci ka deklaruar se klienti i tij nuk i ka thënë se e kishte zënë gjumi në timon.

Në media u shkrua se aksidenti kishte ndodhur pikërisht ngaqë shoferi ishte duke fjetur, por avokati  e rrëzon këtë tezë.

Nga ana tjetër shoferi mbrohet nga dy avokatë në Kroaci, njëri prej tyre madje është nga më të njohurit në vendin e BE.

“Në asnjë moment nuk ma ka thënë se ka fjetur”, tha avokati Cishper.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.