Aksidenti në Shkodër, plagoset 14-vjeçarja. Drejtuesja e automjetit humbi kontrollin dhe…

aksidenti ne shkoder plagoset 14 vjecarja drejtuesja e automjetit humbi kontrollin dhe
aksidenti ne shkoder plagoset 14 vjecarja drejtuesja e automjetit humbi kontrollin dhe

Një 14-vjeçare mbeti e plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Velipojë-Shkodër pasditen e së hënës. Policia njoftoi se shtetasja S. K., 39 vjeçe, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë është dëmtuar një 14-vjeçare (pasagjere) e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 15:30, në aksin rrugor “Velipojë-Shkodër”, shtetasja S. K., 39 vjeçe, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe si pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar një 14-vjeçare (pasagjere) e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts