Aksidenti në Shkodër/ U përplasën nga autobusi teksa udhëtonin me motor, vdesin në spital burrë e grua

aksidenti ne shkoder u perplasen nga autobusi teksa udhetonin me motor vdesin ne spital burre e grua
aksidenti ne shkoder u perplasen nga autobusi teksa udhetonin me motor vdesin ne spital burre e grua

Ndërrojnë jetë në Spitalin e Shkodrës çifti i bashkëshortëve Adem dhe Sadije Sula që u aksidentuan një ditë më parë në aksin Shkodër-Koplik.

Ato po udhëtonin me motor dhe janë përplasur nga një autobus që kthehej nga Mali i Zi me dhjetëra qytetarë nga Lezha, të cilët ishin për vizitë turistike.

Si pasojë e përplasjes ato kanë marrë dëmtime të shumta dhe nuk kanë arritur t’i mbijetojnë plagëve me gjithë ndihmën e dhënë nga bluzat e bardha. Policia po heton mbi rrethanat e aksidentit të rëndë me pasojë 2 viktima.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts