Aksidenti tragjik në Kosovë, përcillen në banesën e fundit 4 viktimat, familja e dëmtuar ia fal gjakun autorit

KOSOVA

Katër anëtarët e familjes Ramadani të cilët ishin viktima të një aksidenti në Kosovë janë varrosur sot në Shtime.

Familja e dëmtuar ia ka falur gjakun asaj Musliu, pjesë e së cilës ishte shoferi që shkaktoi aksidentin.

Ndërmjetës për faljen e gjaqeve ishin dy kryekomunarët Agim Aliu i Ferizaj dhe Naim Ismajli i Shtimes. Ndërkohë në koma vijon të jetë një tjetër e aksidentuar, edhe ajo pjesë e familjes Ramadani e cila u shua tragjikisht.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.