Aksidentohen dy motorë në Fier, 3 të plagosur, 2 prej tyre të mitur

aksidentohen dy motore ne fier 3 te plagosur 2 prej tyre te mitur
aksidentohen dy motore ne fier 3 te plagosur 2 prej tyre te mitur

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Olicia bën me dije se pasojë kanë mbetur të plagosur tre të rinj. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Adë, ku  motomjeti me drejtues një shtetas 17 vjeç është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin D. Z., 18 vjeç.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar 2 drejtuesit e motomjeteve dhe një pasagjer në njërin motomjet, 14 vjeç, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts