Aksidentohet makina e policisë në Fier, raportohet vetëm për dëme materiale

Një aksident është raportuar në lagjen “Sheq i Vogël” në Fier. Bëhet me dije se automjeti tip “Suzuki” që drejtohej nga 37-vjeçarja R.H., është përplasur me automjetin e policisë tip “Hyundau” që drejtohej nga polici F.G, 29-vjeç.

Si pasojë e përplasjes janë raportuar dëme materiale.

Njoftimi:

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 13:00, në lagjen “Sheq i Vogël”, Fier, automjeti tip “Suzuki” me drejtuese shtetasen R. H., 37 vjeçe, banuese në Fier, është përplasur me automjetin e Policisë tip “Hyundai” me drejtues punonjësin e Policisë F. G., 29 vjeç.

[embedded content]

Si pasojë e përplasjes ka vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts