Aksidentoi për vdekje vogëlushen sllovake, policia arreston 18-vjeçarin

aksidentoi per vdekje vogelushen sllovake policia arreston 18 vjecarin
aksidentoi per vdekje vogelushen sllovake policia arreston 18 vjecarin

Mbrëmjen e së dielës një ngjarje e rëndë u regjistrua në aksin Maminas-Gjiri i Lalzit.

Një 18-vjeçar duke drejtuar mjetin e tij, ka përplasur një të mitur 8-vjeçare e cila për pasojë humbi jetën.

Ndërkohë që G.GJ., 18-vjeç sipas policisë është arrestuar.

Njoftimi i policisë:

Sektori i Qarkullimit Rrugor arrestoi në flagrancë, për veprën penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”, shtetasin G. Gj., 18 vjeç, banues në Tiranë, pasi mbrëmjen e djeshme, në  segmentin rrugor “Maminas – Gjiri i Lalzit”, duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar shtetasen S. S., 8 vjeçe, banuese në Sllovaki, e cila humbi jetën në spital.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts