Aksion i madh i Policisë së Kosovës në 7 vendbanime, disa të arrestuar

KOSOVË- Policia e Kosovës, me urdhër të Prokurorisë Speciale, ka ndërmarrë një aksion në 7 vendbanime të ndryshme të Kosovës. Shtatë persona, të dyshuar për vepra të ndryshme penale janë arrestuar, njoftojnë mediat në Kosovë. Gjatë aksionit janë sekuestruar edhe makina, armë, municion luftarak, mjete të konsiderueshme materiale, si dhe disa prova materiale, që dyshohet […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts