Akuza për shpërdorim detyre, arrestohet me urdhër të SPAK, ish-kryebashkiaku i Fushë-Arrëzit

Ish-kryetari i Bashkisë së Fushë Arrëzit, Fran Tuci është arrestuar një natë më parë nga SPAK. Ai akuzohet për shpërdorim detyre.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta.

Vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts