Akuzohen për vrasjen së Vajdin Lamajt, SPAK kërkon pushim për çështjen penale ndaj Plarent Dervishaj dhe Lulzim Berishës

akuzohen per vrasjen se vajdin lamajt spak kerkon pushim per ceshtjen penale ndaj plarent dervishaj dhe lulzim berishes
akuzohen per vrasjen se vajdin lamajt spak kerkon pushim per ceshtjen penale ndaj plarent dervishaj dhe lulzim berishes

SPAK kërkon pushim për çështjen penale ndaj Plarent Dervishaj dhe Lulzim Berishës. Dervishaj dhe Berisha akuzohen për vrasjen e Vajdin Lamajt.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala, e cila raporton se hetimi për ta ishte veçuar për këtë pjesë.

Dervishaj dhe Berisha po gjykohen ,ndërkohe për vrasjen e Klodian Saliut në të njëjtin proces me Emiljano Shullazin dhe të tjerë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts