Akuzohet për abuzim seksual me të mitur, Apeli shtyn seancën për kardiokirurgun Dervish Hasi

akuzohet per abuzim seksual me te mitur apeli shtyn seancen per kardiokirurgun dervish hasi
akuzohet per abuzim seksual me te mitur apeli shtyn seancen per kardiokirurgun dervish hasi

Gjykata e Apelit të Juridiksionit të Përgjithshëm shtyu për nesër në orën 12:00 seancën ndaj Dervish Hasit, kardiokirurgut të akuzuar për “trafikim të të miturve” dhe “pornografisë”.

Në Apel Hasi kërkonte të ndryshonte masën e sigurisë “arrest në burg” në Shkallën e Parë.

Seanca u shty për t’i dhënë kohë avokatëve të rinj të Hasit për t’u njohur me aktet e dosjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts