Akuzohet për korrupsion me vlerë 5 mijë euro, arrestohet me urdhër të SPAK kreu i Dhomës së Avokatisë Korçë

akuzohet per korrupsion me vlere 5 mije euro arrestohet me urdher te spak kreu i dhomes se avokatise korce

Ditën e sotme është arrestuar kreu i Dhomë së Avokatisë së Korçës, Arben Lena.

Gazetarja Lorena Kodra raporton se arrestimi i tij ka ardhur si pasojë e një urdhri të lëshuar nga SPAK.

Lena akuzohet për korrupsion me vlerë 5 mijë euro.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts