Alarm në burgjet e sigurisë së lartë, Forcat Operacionale ushtrojnë kontrolle në gjithë vendin

alarm ne burgjet e sigurise se larte forcat operacionale ushtrojne kontrolle ne gjithe vendin
alarm ne burgjet e sigurise se larte forcat operacionale ushtrojne kontrolle ne gjithe vendin

Alarm në burgjet e sigurisë së lartë, Forcat Operacionale ushtrojnë kontrolle në gjithë vendin.

vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts