Alarm në SHBA/ Dyshime për një person të armatosur, mbyllet baza ushtarake në Uashington

Një bazë ushtarake në Uashington ka njoftuar se ka mbyllur objektet e saj sot për shkak të pranisë së mundshme të një personi të armatosur.

Sipas mediave amerikane personi është më ngjyrë  dhe u pa duke mbajtur një çantë “Gucci” në bazë.

“Ekziston një person i armatosur i mundshëm në Baza e Përbashkët Anacosta-Boëling ,” tha faqja e bazës ushtarake në Facebook, duke i bërë thirrje kujtdo që e shihte burrin të ikte ose të fshihej.

“Mos e kërkoni atë. Nëse e shihni këtë person, ju lutemi telefononi forcat e sigurisë ”, shton postimi i dytë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.