Alarmi për bombë bie në mes të ndeshjes në Izrael, lojtarët shtrihen përtokë (Video)

Trazirat në Izrael, janë ‘zhvendosur’ në një ndeshje basketbolli.

Në një video të bërë virale në rrjete sociale, shihet se si ndeshja ndërpritet pasi ra alarmi për bombë.

Në pamje, shihet se si lojtarët shtrihen në mes të fushës, pasi militantët palestinezë lëshuan qindra raketa në Izrael, ndërsa ky i fundit u përgjigj me sulme ajrore në Gaza, që shkaktuan shumë viktima.

Lojtarët e Maccabi Raanana dhe Maccabi Kiryat Motzkin u shtrinë menjëherë në parket, duke sjellë në sytë e tifozëve një skenë shumë të frikshme.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *