Alarmi për bombë, momente frike për Messin dhe familjen e tij
Leo Messi dhe familja e tij janë përballur me një rast të paprecedentë ditën e djeshme, pak para se të niseshin nga Rosario për pushime.

mesi

Në aeroport u ngrit alarmi për një bombë dhe menjëherë stafi i emergjencës u detyrua të evakuonte zonën për të mos rrezikuar jetët e njerëzve.

Kjo krijoi vonesa në fluturime, me të paktën 2 orë.

Megjithatë më vonë rezultoi një alarm fals dhe gjithçka iu kthye normalitetit.

Kështu Messi dhe familja e tij pritën me ankth për rreth 2 orë dhe më pas kur gjithçka rezultoi false, ata u nisën me avionin e tyre privat, për pushime në SHBA.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.