“Aleatët më të mirë”- Ilir Meta poston foton me të rinjtë në Elbasan: Ta kthejmë qytetin në shpresëdhënës, me mundësi për zhvillim


Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka ndarë një foto me të rinjtë pas takimit të zhvilluar pasditen e sotme me strukturat lokale në Elbasan.

299944626_617037543124818_7987557877117627258_n

Meta shkruan se të rinjtë janë aleatët më të mirë për ta kthyer Elbasanin në një qytet shpresëdhënës.

“Të rinjtë, aleatët tanë më të mirë për ta kthyer shumë shpejt Elbasanin një qytet shpresëdhënës dhe me shumë mundësi për zhvillim e mirëqenie”, shkruan Meta.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.