Alegri pa asnjë qendërsulmues, Tuhel i beson Lukakut. Ja si rreshtohet Juventusi dhe Çelsi

Do të startojë në orën 21:00, në stadiumin “Allianz” supersfida e mbrëmjes së sotme Juventus-Çelsi, e vlefshme për ndeshjen e dytë të grupit H të Champions-it.

JUV 2

“Zonja e Vjetër” ka sonte përballë kampionët në fuqi të Europës, të cilët do të synojnë fitoren e dytë radhazi në këtë fazë grupesh, pas asaj suksesi 0-3 ndaj Malmos në transfertë, dhe gjithashtu do të bëjnë pa një qendërsulmues të mirëfilltë pas dëmtimit të Moratës dhe Dibalës.

E njëjta gjë vlen edhe për blutë e Londrës të cilët kërkojnë me çdo kusht fitoren ndaj kundërshtarit më të vështirë në grup.

FORMACIONET ZYRTARE –

JUV 1

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.