Aleksandër Gjoka publikon videon dhe ironizon Dafina Zeqirin: Hajde live hajde. Çfarë turpi!

aleksander gjoka publikon videon dhe ironizon dafina zeqirin hajde live hajde cfare turpi
aleksander gjoka publikon videon dhe ironizon dafina zeqirin hajde live hajde cfare turpi

Këngëtari Aleksandër Gjoka, në një reagim në rrjete sociale është shprehur kritik ndaj trendit muzikor dhe ndryshimet që ka pësuar së fundmi.

Në “Instagram”, këngëtari Gjoka ka ndarë një video të Dafina Zeqirit, bashkangjitur së cilës shkruan: “Hajde live hajde. Pu, pu, pu çfarë turpi. Hajde VIP”-s.

Përformancën e Dafinës e cilëson një turp, pasi sipas tij nuk këndojnë live.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts