Ambasadori britanik, Alastair King-Smith shkon në SPAK

ambasadori britanik alastair king smith shkon ne spak
ambasadori britanik alastair king smith shkon ne spak

Ambasadori britanik, Alastair King-Smith ka shkuar sot në SPAK. Deri më tani nuk dihet se për çfarë ka shkuar ambasadori në Prokurorinë e Posaçme.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga gazetarja Klodiana Lala për BalkanWeb, mjeti i zyrtarit britanik u pa brenda ambienteve të SPAK.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts