Amber Heard nuk mban nervat, shkarkon ekipin e saj pak ditë para dëshmisë në gjyqin me Johnny Depp

amber heard nuk mban nervat shkarkon ekipin e saj pak dite para deshmise ne gjyqin me johnny depp

Amber Heard ka shkarkuar ekipin e saj të marrëdhënieve me publikun disa ditë përpara se të jepte dëshmi në rastin e saj të shpifjes kundër Johnny Depp.

Aktorja thuhet se është frustruar me “titujt e këqij” që janë shfaqur që nga fillimi i gjyqit muajin e kaluar. Heard është “e frustruar që historia e saj nuk tregohet në mënyrë efektive”, sipas New York Post.

Ajo raportoi se Heard kishte shkarkuar specialistët e menaxhimit të krizës Precision Strategies të enjten dhe ka punësuar Shane Communications përpara se ekipi i saj ligjor të fillojë të paraqesë provat e tij, të cilat mund të fillojnë nesër. Ajo pritet të japë dëshmi këtë javë.

Amber Heard

Një psikolog i punësuar nga avokatët e Depp-it i tha gjykatës javën e kaluar se Heard vuante nga çrregullime të personalitetit të lidhura me gjendjen shpirtërore “të drejtë të vetvetes”, “zemërim të brendshëm” dhe sjellje dramatike ose të dhunshme.

Një oficer policie dha dëshmi se ai nuk kishte parë asnjë lëndim në fytyrën e Heard-it pas një zënke të supozuar me Depp-in në maj 2016.

Depp e paditi Heardin për 50 milionë dollarë për një artikull të vitit 2018 në The Washington Post , në të cilin ajo e përshkroi veten si një “figurë publike që përfaqëson abuzimin në familje”. Ndërsa ai nuk u emërua në artikull, Depp pretendon se ishte e qartë se ai ishte subjekti dhe karriera e tij në Hollywood ishte dëmtuar si rezultat.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts