Analiza e REL: Sulmi në Veri… cilat janë lidhjet mes kamionëve në barrikadën në Banjskë dhe Millan Radoiçiçit?

Në mesin e gjurmëve të konfliktit ndërmjet Policisë së Kosovës dhe sulmuesve të armatosur në Banjskë, në veri të Kosovës, në hyrje të fshatit gjendet edhe një kamion i dëmtuar me logon e një kompanie nga Serbia. Radio Evropa e Lirë (REL) nuk ka mundur të konfirmojë në mënyrë të pavarur nëse kompania “VS Energy”, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts